Prosinec 2009

Nebudu se smát, vypadám pak tlustý, dal si Hugh Grant novoroční předsevzetí

27. prosince 2009 v 11:52 | Monyszek
Herec Hugh Grant (49) si jako novoroční předsevzetí umínil, že se nebude smát ani usmívat. Hlavně ne na veřejnosti.


Grant si totiž dělá vrásky z toho, že přibírá na váze, a úsměv by podle jeho názoru ukázal, jak se mu tváře zakulatily. Reportérům listu Daily Express se svěřil: "Rozhodl jsem, že se prostě nebudu usmívat. Někdo mi totiž řekl, že když se usmívám, vypadám tlustý."


S ženami to prý neumí

Hugh Grant, který v minulosti chodil například s Elizabeth Hurleyovou a Jemimou Khanovou, také přiznává, že je dost zkroušený z nadcházejících padesátých narozenin: "Měl bych se usadit. Je to moje chyba. Měl jsem pár opravdu skvělých přítelkyň. Prostě nevím, jak v tom chodit."
Recenze na Grantův nejnovější film Did You Hear About The Morgans herci na chuti usmívat se určitě také nepřidaly. Američtí kritici film strhali. Los Angeles Times napsaly, že Grant "nikdy nebyl méně šarmantní" a USA Today zase, že "Hugh dělá grimasy a kření se, ale zábavné to opravdu vůbec není".

Sněžné hrátky s Hughem Jackmanem

23. prosince 2009 v 22:32 | Monyszek
free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host

Zac si hraje s pejsky

23. prosince 2009 v 22:17 | Monyszek
free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host
Kellan pro Cosmopolitan magazine

11. prosince 2009 v 20:16 | Monyszek
Kellan nafotil nádherný photoshoot pro Cosmopolitan magazine.
+4 fotky..


free image hostfree image hostfree image hostfree image host

Skromný Eros Ramazzotti (45): Hvězda bez manýrů

11. prosince 2009 v 20:03 | Monyszek
Nejslavnější italský zpěvák Eros Ramazzotti si už od neděle vychutnává krásy Prahy. Do hlavního města přiletěl soukromým letadlem kvůli svému včerejšímu koncertu, který je zároveň i jeho prvním v České republice.


Poprockový zpěvák, kytarista, skladatel a producent se ve světovém showbyznysu pohybuje už několik let, přesto netrpí žádnými hvězdnými manýry. ,,Eros je úplně skvělý a obyčejný člověk," řekl Blesku Petr Novák z pořádající agentury Live Nation. ,,Neměl na konert žádné speciální požadavky, přípravy proběhly úplně v klidu," dodal.

Nové fotky z DH

5. prosince 2009 v 14:35 | Monyszek
Na internetu se objevili dvě nové oficiální fotky k poslednímu dílu Potterovské ságy s podtitulem Relikvie smrti.
Na jedné fotce je samotný Harry a na druhé trio.
+ 2 fotkyfree image hostfree image host

Hugh Jackman a dcera Ava odcházejí ze školy

4. prosince 2009 v 15:41 | Monyszek
Hugh Jackman a jeho čtyřletá Ava byli přistiženi paparazziema v době, kdy odcházeli ze školy. Hugh vypadá výborně, jak jinak a ksichtíky Avy jsou vážně povedené:))...
+ 13 fotek...free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host

Kate Beckinsale - Photoshoot 2009

4. prosince 2009 v 15:25 | Monyszek
Hvězda filmů Underworld Kate Beckinsale nafotila úžasný photoshooot. Tuším, že je pro nějakou vodku, ale nejsem si stoprocentně jistá. :))
+6 fotekfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host