Chůva k pohledání: Co dělají dnes?

23. března 2010 v 12:11 | Monyszek
Maxwell Sheffield (Charles Shaughnessy)
Franina zaměstnavatele si zahrál jediný skutečný Angličan Charles Shaughnessy (54). Zůstal televizním hercem, roli Maxwella dosud ničím nepřekonal. K vidění byl v epizodě Hvězdné brány, Mentalisty nebo Hanně Montaně. Je ženatý a má dvě děti.


Maggie (Nicholle Tom)

Nicholle Tom (32) po skončení Chůvy k pohledání točí především štěky v seriálech jako Status: Nežádoucí, Myšlenky zločince nebo Odložené případy. Taky občas dabuje ty animované. Mihla se i filmy Panika či Deník princezny. Nicholle je svobodná a bezdětná.


Brighton (Benjamin Salisbury)
Benjamin Salisbury (29) dopadl snad ze všech zúčastněných ,,nejhůř". Po chůvě se mihl filmem S1m0ne a epizodou Vražedných čísel, tím v televizi skončil. Pak provázel turisty po filmovém studiu, objevoval se v internetových pořadech nebo pracoval pro NHL.


Grace (Madeline Zima)
Nekorunovanou vítězkou nejúspěšnější kariéry se stala Madeline Zima (24). Po epizodních rolích se sladká malá Grace uchytila v seriálu Californication jako zhýralá puberťačka Mia. Od čtvrté řady je i součástí Hrdinů, hraje Claiřinu spolubydlící Gretchen.


Niles (Daniel Davis)
Daniel Davis (64) hrál sluhu tak věrohodně, až někteří nechtěli věřit, že není Angličan. Daniel byl ostřílený televizní herec dávno před Chůvou (MacGyver a mnoho a mnoho dalších), dnes se věnuje především divadlu. Ovšem zahrál si i ve filmu, soudce v Dokonalém triku.


C.C. (Laura Lane)
Laura Lane (48) dávala odjaživa přednost divadlu, v televizi si moc nezahrála před ani po Chůvě. Dnes je profesorkou na divadelní fakultě na univerzitě v Texasu, přičemž příležitostně je k vidění i v divadelních hrách. Náruživá čtenářka žije sama, jen se dvěma boxery.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama