Hudbu složil, slova napsal

21. března 2010 v 17:10 | Monyszek
Music and Lyrics
Hugh Grant tu hraje na piáno, zpívá a tančí.
Kdo by, zvláště to poslední, nechtěl vidět.


Romantická komedie Hudbu složil, slova napsal svedla poprvé dohroomady dvojici Hugh Grant - Drew Barrymore.
Grantova postava by si mohla dobře rozumět s Tomášem Pacovským neboli Tomim Pacim, neboť i on, Alex je pozapomenutý popový idol osmdesátých let. Semtam pořád ještě má nějaké vystoupení, ale publikum i plat odpovídají jeho současnému statutu.
Dostane ale poslední šanci, mladičká zpívající hvězdička Cora by ráda, aby pro ni napsal písničku. Jenže je to hodně dávno, kdy Alex naposledy něco složil. I kdyby se zasnažil, noty by možná nakonec dohromady dal, ale slova ani náhodou.
Ještě že mu scénář pošle do cesty potrhlou mistryni slova Sophii, která mu jako z udělání přišla zalít květiny.
Umělé...
,,Alex si nevěří. Má strach začít znovu tvořit. Potřebuje, aby mu někdo připomněl, že je zanícený a talentovaný muzikant. Tohle je přesně to, co dělá Sophie. Znovu v něm probudí tvůrčí schopnosti i romantické cítění," říká o Alexovi Grant. Když Sophie Alexe pozná, jako by oba byli zaseknutí. Běží, ale nikam se neposunují. Oba ztratili víru v to, že dokážou vytvořit něco krásného a smysluplného," dodává Barrymore. ,,Čtu hodně scénářů romantických komedií, ale málokterý mě rozesměje. Tomuhle se to povedlo," doporučuje příběh vaší pozornosti Hugh Grant. A o romantických komediích by zrovna on měl něco vědět.
Zdroj: TV Max
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama