Studio 30 Rock

24. března 2010 v 17:01 | Monyszek
studio 30 rock
Liz Lemon (Tina Fey) je vrchní scénáristka televizního sitcomu The Girlie Show a jako taková musí zvládnout nejen bandu svých svérázných podřízených, ale i svoji lehce potrhlou kamarádku, hereckou hvězdu pořadu Jennu (Jane Krakowski). Dosud to Liz zvládala s přehledem, skutečná zkouška jejích schopností teprve přišla. Nový nadřízený Jack Donaghy (až překvapivě skvělý Alec Baldwin) je energický a vemlouvavý manipulátor, a jako by Liz sám nepůsobil dost potíží, ještě jí do pořadu přivede regulérně šílenou hvězdu, komika Tracyho Jordana (Tracy Morgan)...
Studio 30 Rock není sitcom, u kterého se budete každých 30 vteřin řezat jako smyslů zbavení, očekáván je spíš lehký úsměv na tváři. Humor studia je zpravidla sympaticky nekorektní a inteligentní, byť občasným úletům do naprostého trapna se nevyhne. Bavit se budou především diváci, kteří mají nakoukáno. Ti mnohem spíš ocení Tracyho jako dokonalou karikaturu Martina Lawrence a Eddieho Murphyho i camea ruzných televizních a filmových osobností, které byly povolány, aby zvýšily diváckou aktivnost sitcomu.
Zpočátku si totiž Studio 30 Rock hledalo dostatečný počet diváků těžko a k ukončení po první řadě mnoho nechybělo. Že bylo dobře, že se tak nestalo, ukazuje stále se rozrůstající seznam cen a nominací. Loni dokonce Studio trhlo rekord s celkovými dvaadvaceni nominacemi na cenu Emmy. Vyhrálo jich pět. Ve spojených státech právě beží premiérová čtvrtá řada, takže oceňování hned tak konec nebude.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama