Duben 2010

Hugh Jackman and Dakota Fanning - The Lazarus Effect PSA!

30. dubna 2010 v 22:13 | Monyszek
Dakota Fanning a Hugh Jackman spolu s dalšími stars natočili video na The Lazarus Effect PSA kampaň. Video přidám možná později, ale k tomuto videu byly i pořízeny screeny, sice jen dva - jeden s Dakotou a druhý s Hughem.


free image hostfree image hostNikki Reed for ‘I am Chile’ Campaign

30. dubna 2010 v 21:40 | Monyszek
Nikki Reed, představitelka Rosalie natočila video pro "I am Chile" kampaň, kde můžeme vidět spoustu různých star včetně Alexandera Skarsgarda, hvězdy seriálu True Blood.Jennifer Garner at The Early Show (30. April 2010)

30. dubna 2010 v 21:28 | Monyszek
Hvězda filmu Bejvalek se nezbavíš se dnes zúčastnila Early Show. Jennifer rozdávala úsměvy na všechny strany, tak jak to má být;).
Nevím, ale prostě musím říct, že to tady Jenní sluší..;)


free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostKate Hudson - Out and about in New York City (30. April 2010)

30. dubna 2010 v 20:21 | Monyszek
Kate Hudson a její syn byly vyfoceny v New Yorku dnešního data, kdy svého syna vzala na procházku. Kate se procházela pěšky, zatímco její syn si to frčel na koloběžce;)


free image hostfree image hostfree image hostfree image hostAnna Paquin a Stephen Moyer jdou na večeři do Boa restaurace (29. duben 2010)

30. dubna 2010 v 19:21 | Monyszek
Snoubenci Anna Paquin a Stephen Moyer, hlavní hvězdy seriálu True Blood byli včera 29. dubna 2010 přistiženi, jak jdou na večeři do Boa restaurace. Proti Stephenovi nic nemám, tomu to výhradně sluší, zvlášť ty jeho kotletky ;D, u Anny se mi moc nelíbí její líčení,...;)


free image hostfree image hostfree image hostfree image hostJohnny Depp a Angelina Jolie na natáčení filmu The Tourist (29. April 2010)

30. dubna 2010 v 19:15 | Monyszek
Natáčení filmu The Tourist je v plném proudu. Po dlouhé době vás můžu zásobit novými fotkami, které pochází z natáčení tohoto filmu. Natáčení probíhá v italském Venice. Angelinu soudit nechci, to by nebyla moc velká chvála, protože ji moc nemusím, ale Johnnymu to jako vždy slušelo, i když mi pořád nesedí, že hraje právě s Angelinou.  Akorát mi na těch fotkách přijde, že trochu ztloustl...


free image hostfree image hostfree image hostJackson Rathbone - Photoshoot by Phoenix Taylor >> Nové fotky

30. dubna 2010 v 10:51 | Monyszek
Je to tak tři týdny, co jsem přidávala tři fotky z Jacksonova nového photoshootu. Po třech týdnech se k nim vracím, abych vám mohla s radostí oznámit, že na světě jsou další fotky z tohoto božího photoshootu. A to, že jsem viděla mnoho photoshootu, musím říct, že tenhle je opravdu povedený;)

Ještě takový malý dodatek, i když to nepatří zrovna k Jacksonovi, ale stále se to týká Twilight. Jacksonův-Jasperův bratr Kellan Lutz - Emmett Cullen vnikl do virtuálního světa a založil si Twitter. To, že se jedná o skutečného Kellana, jak ho známe, potvrdil jeho bratr Brandon i samotný Summit.;)


free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostDakota Fanning - Waiting For A Ride

30. dubna 2010 v 10:40 | Monyszek
Dakota jako trpělivá slečna se rozhodla, že vyčká na svého "Prince na bílém koni", až ji odveze do školy. Zdá se, že čekání pak začalo být neúnosné, ale snad se Dakota dočkala. Abych nezapomněla, měla bych jí pochválit její oblečení, protože jí to opravdu slušelo;).


free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostCaptures from Official Eclipse site

30. dubna 2010 v 10:32 | Monyszek


Screeny jsem dělala sama, takže kdyby je popřípadě někdo chtěl, tak pouze se zdrojem. Na úvodní stránce nás vítá oficiální trailer k Zatmění, na druhém screenu vidíme hlavní trojici Edwarda-Belly-Jacoba, kteří se nám v plné kráse ukážou jakmile odkliknete "Enter to the site" či tak nějak. Na třetí stránce jsou Cullens womans, přesněji řečeno Rosalie, Alice a Esme, které vám odvypráví o čem film vlastně je, Volturiovi se zhostili úkolu takového, že Ti poradí, jak si, co se týče Eclipse, stáhnout do mobilu/I phonu a vlkodlaci ti prozradí nějaké Twilight stránky.
Nejsou vyscreenované všechny kategorie, některé nešly otevřít.

free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host

© Monyszek - moniq5566.blog.cz


Twilight cast: New Photoshoot

30. dubna 2010 v 9:18 | Monyszek
free image host