Květen 2010

Dakota - Hra na schovávanou

31. května 2010 v 9:21 | Monyszek |  Dakota Fanning
Dne 11. června 2010 v pátek můžeme shlédnout film s Dakotou Fanning, představitelkou Jane Volturiové. Film se jmenuje Hra na schovávanou, kdy malá Dakota trpí smrtí své matky a vymýšlí si svého imaginárního přítele, který nakonec snad i doopravdy existuje.
11.6. 2010; 22:10 hodin na Primě..

Kristen Stewart a Taylor Lautner v Austrálii (30. květen 2010)

30. května 2010 v 9:56 | Monyszek |  Twilight cast
Hvězdičky Twilight ságy Kristen Stewart a Taylor Lautner si udělali výlet do Austrálie, přesněji řečeno do Sydney, kde podnikli plavu na lodi kolem sydneyského přístavu..


free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image hostNina Dobrev a Ian Somerhalder na basketbalovém zápase (27. květen 2010)

29. května 2010 v 21:18 | Monyszek |  Nina Dobrev and Ian Somerhalder
Nina Dobre a Ian Somerhalder, stejně jako Zac Efron navštívili 27. května 2010 basketbalový zápas Lakers v Los Angeles.
Nina mi přijde velmi sympatická, ale Ian se mi nelíbí:D Nina se mi zdá jako taková obyčejná holka..;))

oddělovač
Nina Dobrev und Ian Somerhalder, sowie Zac Efron haben den 27. Mai 2010 Basketball-Kampf Lakers in Los Angeles besucht.
Nina finde ich sehr sympatisch, aber Ian mir nicht gefällt
Nina ist normal Mädchen;)


free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image hostHilary Duff si jde s přítelem pro jídlo ve Studio City (28. květen 2010)

29. května 2010 v 20:43 | Monyszek
Hilary Duff si se svým přítelem Mikem zašla pro jídlo do japonské restaurace Katsu-Ya. Hilary je zde na blogu nová. Hil je dobrá herečka, mám ráda její filmy;))

oddělovač
Hilary Duff ist mit seiner Freund Mike für das Essen in die japanische Restaurant gegangen. Hilary ist hier auf dem Blog neu. Hil ist eine gute Schauspielerin, ich finde ihre Filme sehr gut;))


free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image hostNikki Reed: Chain Letter - Movie stills

29. května 2010 v 20:15 | Monyszek |  Nikki Reed
Nikki Reed si zahrála hlavní roli ve filmu Chain Letter. Hrála zde Jessicu Campbell. Film jsem opravdu neviděla, tudíž nemůžu soudit jaký je. Užijte si 15 stillsek z filmu;)

oddělovač
Nikki Reed hat eine Hauptrolle in dem Film Chain Letter. Sie hat hier Jessica Campbell gespielt. Den Film habe ich wirklich nicht gesehen. Ich kann nicht er finden. Verwendet ihr 15 Fotos von dem Film;)


free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image hostKristen Stewart opouští Los Angeles (28. květen 2010)

29. května 2010 v 17:37 | Monyszek |  Kristen Stewart
Kristen Stewart se zřejmě chystá prožít víkend někde mimo Los Angeles. Dne 28. května ji paparazziové přistihli v černé čepici, černém tričku, šedavé mikině a jakémsi saku, které měla přehozené přes ruku na LAX letišti v Los Angeles, odkud letěla neznámo kam;).oddělovač
 Kristen Stewart bereitet ein Wochenende außer Los Angeles. Den 28. Mai treffen sich sie Paparazzi in der schwarzer Mütze, schwarzem T-shirt, grauer Bluse und in einer Jacke, welche hatte sie über die Hände auf LAX Flughafen in Los Angeles, woher sie unbekannten wo fliegt.


free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Video: 'Dear John' Blooper Reel

29. května 2010 v 16:56 | Monyszek |  Amanda Seyfried

Miluji videa z natáčení různých filmů. Jsou vtipná. Video, kde jsou nepovedené scény z natáčení filmu 'Dear John', ve kterém hlavní role zahráli Amanda Seyfried a Channing Tatum mě rozesmála scéna, kdy Channing z auta vystupuje.Už mi to vážně leze krkem..

29. května 2010 v 15:43 | Monyszek |  Blog
avatar
Vážně. Mety jsem si napsala právě o tenhle layout. Nevím, jestli to blbne, nebo mám někde chybu, ale nemůžu příjít na to, PROČ se mi nezobrazuje HORNÍ VOLITELNÝ MENU BOX, když ho mám nastavený vedle menu, PROČ se mi zobrazuje ZÁHLAVÍ na celou šířku, když ho mám nastavený vedle menu, díky němuž se MENU neposune úplně nahoru, jak to má být.
VOLITELNÝ MENU BOX se zobrazí jedině v případě, když kliknete přímo na článek. Vlastně když kliknete přímo na článek, objeví se design jak má být :-/..
Jsem už z toho vážně zoufalá a jediný, co teď asi udělám, bude že dodělám konečně menu..Nikki Reed: Jimmy Kimmel Live

29. května 2010 v 9:32 | Monyszek |  Nikki Reed
Nikki
Přináším novinku týkající se Nikki Reed. Právě tato herečka poctí svou návštěvou dne 29. června 2010 show Jimmyho Kimmela. Tím pádem se můžeme těšit na nové fotky, videa a podobně;)

Eclipse: Záložky

29. května 2010 v 9:28 | Monyszek |  Eclipse
Na ifelthope.net jsem našla fotku se 4 záložkami do knížek s tématikou Eclipse. Na záložkách je Jacob, Bella, Jasper a Edward. Mě osobně se nejvíc líbí ta s Jasperem, už asi jen proto, že tam je fotka z filmu, nikoli promo fotka jak u některých..aspoň myslím:D 

free image host

Video: Robert Pattinson - MTV Movie Awards promo

29. května 2010 v 9:24 | Monyszek |  Robert Pattinson
Promo video k předávání cen MTV Movie Awards s Robertem je na světě. Nerozumím tomu, ale to je vedlejší:D. Spíš se mi líbí, jak je tam z něj Robert 'nervozní' a takovej jakoby rozklepanej:D;):D
Kate Hudson na natáčení filmu Something Borrowed (27. květen 2010)

28. května 2010 v 11:22 | Monyszek |  Ostatní star
Kate Hudson stále pokračuje v natáčení filmu Something Borrowed, kde hraje jednu z hlavních rolí. Tentokráte bojovala trošku s rovnováhou, ale nakonec stála opět na nohou. Tyto fotky určitě nejsou poslední;)


free image host free image host free image host free image host